امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

1ـ اگر خواب ببينيد مشغول رانندگي هستيد ، دلالت بر آن دارد كه در كار و زندگي خود تغييري مي دهيد و اين تغيير باعث نشاط و خوشحالي شما مي شود.

2ـ اگر خواب ببينيد هنگام رانندگي ، ماشين شما خراب و متوقف مي شود ، دلالت برآن دارد كه خوشگذراني به آن حدي كه شما انتظار داريد ، ادامه نمي يابد.

3ـ اگر خواب ببينيد از مقابل ماشيني كه در حال حركت است فرار مي كنيد ، دلالت بر آن دارد كه به درستي از رقابت و هم چشمي پرهيز مي كنيد.

4ـ اگر زن جواني خواب ببيند به جستجوي اتومبيلي مي گردد ، دلالت بر آن دارد كه براي جلب حمايت فردي تلاش مي كند ، اما موفق به جلب حمايت او نمي شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • من در خواب دیدم که با یک مینی بوس از مسیری که یک دریاست همراه با گروهی که مادرم و چند تن از آشناهایمان در آن هستندعبور میکنیم بعد به یک آبشار ملایمی میرسیم که باید از روی ان عبور کنیم که یهو مینی بوس تعادل خودش رو از دست میده و از ابشار کم ارتفاع سقوط میکنه و چپ میشه که من و یکی از دوستانم خیلی براحتی بدون هیچ اسیبی روی ابی که خیلی کم عمقه میافتیم بقیه افراد نیز همینطور و ظاهرا هیچ اتفاقی برامون نمیافته و ماشین هم فقط چپ شده صدمه جدی ندیده طوریکه رفتیم و وسیله هامونو از توش برداشتیم.تعبیر این خواب چی میتونه باشه؟

    سه شنبه 12 ارديبهشت 1396 - حدود 4 ماه قبل
  • خواب دیدم مدیرشرکت باخانواده اش به منزل ماآمده اند که یک دختر وپسردرخواب داشتند ولی آنها فقط یک دختردارند که من درخواب دیدم پسرآنها ازبالای پشت بام پائین می افتد درصورتی که آنهاپسرندارندوط وریش نمی شوداین خواب چه تعبیری دارد[ این خواب را خواهشا"برایم تعبیر کنید

    سه شنبه 12 ارديبهشت 1396 - حدود 4 ماه قبل

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب مرتبط اتفاقی

تعبیر خواب مسافر

1ـ ديدن مسافران چمدان به دست در خواب ، نشانة بهبودي اوضاع پيرامون شماس

تعبیر خواب گورستان

محمدبن سيرين گويد: ديدن گورستان در خواب، دليل صحبت است با جاهلان كه دي

تعبیر خواب گاز - بوی گاز

1ـ استشمام بوي گاز در خواب ، علامت آن است كه بدبيني شما نسبت به ديگران

loading...

راهنمای خرید

loading...