clear
به کانال تلگرام ما بپیوندید
near_me
event

تعبیر خواب بستنی

برچسب ها style

description توضیحات

1ـ خوردن بستني در خواب ، نشانة آن است كه در به ثمر رساندن مسئوليتهايي كه به دوش گرفته ايد موفق خواهيد شد .

 

2ـ اگر خواب ببينيد بچه ها مشغول خوردن بستني هستند ، نشانة آن است كه به طور غيرقابل باوري به سعادت و شادماني دست مي يابيد .

 

3ـ اگر دختري خواب ببيند در حضور ديگران بستني خود را به زمين مي اندازد ، نشانة آن است كه به خاطر نامهرباني با ديگران به وضع دردآوري گرفتار خواهد شد .

 

4ـ خوردن بستني ترش در خواب ، نشانة آن است كه شادماني شما با اندوهي به پايان مي رسد .

 

5ـ اگر خواب ببينيد بستني شما آب مي شود ، علامت آن است كه پيش از آنكه به لذت دلخواه دست يابيد ، بازار آن لذت كساد مي شود .

تعبیر خواب بستنی معبر سوتک

در حالت منفی ، بستنی میتواند نشان دهنده ی شرایط نامناسب فرد باشد


تعبیر خواب بستنی ، بستگی زیادی به وضعیت و شمایل بستنی مثل رنگ ، مزه و دمایی که از بستنی حس میکنید دارد . در واقع ، تعبیر به برداشت شما از ویژگی های بستنی باز میگردد و معانی متفاوتی را شامل میشود .


در حالت کلی ، بستنی در خواب ، عنصری مثبت و خوشایند است . بستنی نماد احساسات خوشایند و رضایت خاطر در زندگی ، موفقیت ، معاشرت های دلنشین و سمبل کامیابی و رونق است .


در حالت منفی ، بستنی میتواند نشان دهنده ی شرایط نامناسب فرد باشد . فردی که نمیتواند رفتار ، و مخصوصا خشم خود را در روابطش کنترل کند .

این در صورتی است که بستنی در حالاتی مثل "درحال آب شدن " یا دارای ایراد دیده شود و در خواب ، چندان خوشایند به نظر نرسد .


اگر در خواب مشغول خوردن بستنی باشید ، یعنی سعی دارید ، از ویژگی های عنصر بستنی سرشار شوید . بستنی در اینجا ، حالات و حس های خوشایندی که گفته شد را شامل میشود . در ترکیب با نماد های دیگر خواب ، راهکارهای متفاوتی را برای کسب خرسندی و موفقیت ارائه میدهد .


خوردن بستنی همچنین نشان دهنده ی پتانسیل فرد برای کسب موفقیتی که با شادی زیاد همراه است ، می باشد .


بستنی به عنوان خوراکی شناخته شده که در دمای عادی ، به مرور آب شده و خاصیت و مطبوع بودن خود را از دست میدهد . در رویا نشان دهنده ی فرصتی است که فرد در اختیار دارد و ممکن است از دست برود .


اگر در خواب ، کودکان مشغول خوردن بستنی باشند ، نشان دهنده ی زندگی روزمره ی شماست که با شادی و تفریحات متنوعی همراه است . در عین حال این خواب از شما میخواهد که اجازه ندهید زیاده روی در تفریحات، به کار و ابعاد منطقی زندگی شما آسیب برساند .


بستنی در تعبیر خواب مدرن ، به عنوان عنصری که قابلیت پیشگویی برخی از مسائل را دارد شناخته شده . به فرض اگر در خواب مشغول خوردن بستنی ای باشید که کمی آب شده است ، خواب خبر از قطع شدن برخی روابط نامطبوع میدهد که شما را پیش از این ، ناراحت کرده است .


این روابط معمولا باعث افت و عقبگرد فرد در زندگی روزمره شده و هم اکنون فرصت قطع شدن این روابط فراهم شده است .


بستنی از دسر های قدیمیست و در طول تاریخ با روش های مختلفی درست می شده است . اما ویژگی مشترک تمام بستنی ها ، شرایط ساخت و نگه داری ، یعنی مساله ی دماست .


یک نوع از بستنی از دوران باستان ، با قرار دادن سنگ نمک و برف در جداره های ظروف حاوی شربت تهیه میشد . نمک باعث میشود تا دمای یخ زدن آب به زیر صفر برسد .


بستنی در رویای شما نماد کدام فرصت لذت بخش است که هم اکنون در اختیار دارید ؟ چه رفتار هایی ممکن است باعث از دست رفتن این فرصت ها شود ؟


بستنی ها با طعم ها و رنگ های گوناگون ، نوید بخش فرصت های مطبوع و احساسات فوق العاده ای است که در انتظار شماست .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش یوگا - دنیای پر رمز و راز خواب

insert_link

local_library طریقه ساخت شمع بستنی

insert_link

local_library گلی که دوازده سال به خواب می‌رود!

insert_link

local_library love is - يك خواب شريكي خوشمزه