شنبه, 01 آبان 1395

آخرین بروز رسانی03:05:16 AM GMT

تعبیر خواب - تعبیر خواب تخمه

فرستادن به ایمیل چاپ

محمدبن سيرين گويد: اگر بيند او را تخمه است، دليل كه مال زني خورد و فساد كند و بايد كه از آن گناه توبه كند، تا از عقوبت حق تعالي نجات يابد و عقيده معبران آن است كه تخمه در خواب ديدن، در آن خير نباشد.

حضرت امام جعفر صادق فرمايد: ديدن تخمه درخواب بر چهار وجه است. اول: مال ربا. دوم: فساد. سوم: مال حرام. چهارم: متابعت هواي نفس.

منوچهر مطيعي تهراني گويد: تخمه و تخمه شکستن در بيداري يک نوع تفنن و سرگرمي است اما در خواب نشان ارتکاب گناه و اعمال غير مجاز است. چنانچه در خواب ببينيد که تخمه مي خواهيد نشان آنست که خود را با موردي سرگرم مي نماييد که مطلوب و پسنديده نيست مثل قمار، شرابخواري، اعتياد و معاشرت هاي بد. خود شما ممکن است آن را بپسنديد اما اجتماع نمي پسندد و تخمه گوياي اين قبيل کارهاست. گرفتن يا خريدن تخمه گوياي اينست که خود خواب بيننده مشتاقانه اين کارها را مي کند. اگر کسي به شما تخمه تعارف کرد شما را به کار خلاف دعوت مي کند. تخمه مال حرام و غير مشروع نيز هست و اگر مقدار زيادي تخمه داشتيد خواب شما خبر مي دهد که به پولي مشکوک و حرام دسترسي مي يابيد. تخمه بو نداده در صورتي که نشکنيد خير و برکت است. اگر در خواب ديديد که تخمه هندوانه، يا کدو يا آفتاب گردان داريد خواب شما مي گويد خبري به شما مي رسد که به وسيله آن خود شما مي توانيد منبع خير و برکت باشيد. آنچنان که اگر تخمه بو نداده را در زمين بکارند سبز مي شود و بار مي دهد.

نظرات  

 
+5 یه خوابsanaz چهارشنبه 27 مرداد 1389 ، ساعت 13:50
خواب دیدم توی یه فضای بزرگی که هیچی جز یه درخت نبود اون درخت تخمه افتابگردان بار داده بود خیلی پر بار بود پایینش هم پراز تخمه بود با یکی دیگه پایین درخت نشستیم ولی نمیدونم اون کی بود بعد یه تخمه رو گرفتم دستم ولی نخوردمش تخمه بوداده نبود (خام بود).
این خوابو بعد از سحر دیدم
میشه بگین معنیش چیه؟!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 خواب تخمهمریم..... یکشنبه 04 آبان 1393 ، ساعت 21:09
خواب دیدم در مغازه ای رفتم با 1500 تومن تخمه خواستم ازش ک خوردم خوشم نیمد نخواستم...همزمان دشمنان وارد شهرمیشع وشهرو ب توپ میکشن
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 پاسخ: تعبیر خواب - تعبیر خواب تخمهغزال یکشنبه 18 مرداد 1394 ، ساعت 04:23
خواب دیدم در مزرعه ای بزر آفتابگردان کاشتم که بعد دیدم در یک محیط کوچکتر این بزرها جوانه زده و تبدیل به گل آفتابگردان شدند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 تخمه افتابگردانحيدري یکشنبه 19 مهر 1394 ، ساعت 03:24
سلام
خواب ديدم به مغازه اي رفتم تخمه افتابگردان خوب داشت به مشتري هاي ديگه داد و به من نميداد و اخرش هم نداد و از خواب بيدار شدم البته بعد از نماز و سحر بود
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 شراب تخمهسمیرا چهارشنبه 21 بهمن 1394 ، ساعت 12:12
خواب دیدم انگور سیاه رومیفشردم و بصورت مخفیانه تو دبه میریختم که شراب دریت کنم بعد از20روز بهش سرمیزدم که ببینم درست شده یا نه که درش بازکردم دیدم گند زده و تفاله تخمه و انگور باهم قاطی شدن حتی یادم رفته بود انگورسبز رو ازش جداکنم تعبیرش چیه مهمه برام ذهنم مغشوش کرده من تا حالا لب به شراب نزدم برای خوردنش اصلا اشتیاقی ندارم چرا تو خواب انقدر برای ساختنش خودم به زحمت انداختم؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 خواب پوسته‌ تخمه وافتاب گردانیاسمین یکشنبه 10 مرداد 1395 ، ساعت 04:06
باسلام وخسته نباشید
خواب دیدم تو یک اتاقی نشستم با همسرم وزیر پام پر از پوست تخمه ی آفتاب گردان بود ویکه نفر هم اومد دو سه تا شیشه برام شراب آورد اما ما نخوردیم تعبیرش چی میشه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 تعبیر تهوع تخمه کدوسبحان یکشنبه 14 شهریور 1395 ، ساعت 11:00
ساعت 6 صبح خواب دیدم شخصی به من تخمه کدو خام داد
دهانم پر از تخمه شده بود حس کردم دارم خفه میشم مشت مشت از دهانم خارج میکردم ولی باز هم در دهانم باقی میماند
لطفا در تعبیر این خواب کمکم کنید
ممنون
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

مطالب اتفاقی مرتبط

خواب هایی را که دیده اید تعریف کنید !