clear
به کانال تلگرام ما بپیوندید
near_me
event

برندگان اسکار 1981‏‎

برچسب ها style

description توضیحات

برندگان اسکار 1981‏

(برندگان با رنگ قرمز مشخص شده اند)

 

نامزدهای بهترین فیلم:‏

Coal Miner's Daughter (1980)

Elephant Man (1980)

Ordinary People (1980)

Raging Bull (1980)

Tess (1979)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اصلی مرد:‏

Elephant Man (1980) - John Hurt

Great Satini (1979) - Robert Duvall

Raging Bull (1980) - Robert De Niro

Stunt Man (1980) - Peter O'Toole

Tribute (1980) - Jack Lemmon

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اصلی زن:‏

Coal Miner's Daughter (1980) - Sissy Spacek

Gloria (1980) - Gena Rowlands

Ordinary People (1980) - Mary Tyler Moore

Private Benjamin (1980) - Goldie Hawn

Resurrection (1980) - Ellen Burstyn

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:‏

Great Santini (1979) - Michael O'Keefe

Melvin and Howard (1980) - Jason Robards

Ordinary People (1980) - Judd Hirsch

Ordinary People (1980) - Timothy Hutton

Raging Bull (1980) - Joe Pesci

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:‏

Inside Moves (1980) - Diana Scarwid

Melvin and Howard (1980) - Mary Steenburgen

Private Benjamin (1980) - Eileen Brennan

Raging Bull (1980) - Cathy Moriarty

Resurrection (1980) - Eva LeGallienne

نامزدهای بهترین کارگردان:‏

Elephant Man (1980) - David Lynch

Ordinary People (1980) - Robert Redford

Raging Bull (1980) - Martin Scorsese

Stunt Man (1980) - Richard Rush

Tess (1979) - Roman Polanski

نامزدهای بهترین فیلمنامه اورژینال:‏

Brubaker (1980) - W.D. Richter; Arthur A. Ross

Fame (1980) - Christopher Gore

Melvin and Howard (1980) - Bo Goldman

Mon oncle d'Amerique (1980) - Jean Gruault

Private Benjamin (1980) - Nancy Meyers; Charles Shyer; Harvey Miller

نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی:‏

'Breaker' Morant (1980) - Jonathan Hardy

Coal Miner's Daughter (1980) - Thomas Rickman

Elephant Man (1980) - Christopher De Vore

Ordinary People (1980) - Alvin Sargent

Stunt Man (1980) - Lawrence B. Marcus

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:‏

Blue Lagoon (1980) - Nestor Almendros

Coal Miner's Daughter (1980) - Ralf D. Bode

Formula (1980) - James Crabe

Raging Bull (1980) - Michael Chapman

Tess (1979) - Geoffrey Unsworth; Ghislain Cloquet

نامزدهای بهترین طراح لباس:‏

Elephant Man (1980) - Patricia Norris

My Brilliant Career (1979) - Anna Senior

Somewhere in Time (1980) - Jean-Pierre Dorleac

Tess (1979) - Anthony Powell

When Time Ran Out... (1980) - Paul Zastupnevich

نامزدهای بهترین صداگذاری

Altered States (1980) - Arthur Piantadosi

Coal Miner's Daughter (1980) - Richard Portman

Fame (1980) - Michael J. Kohut

Raging Bull (1980) - Donald O. Mitchell

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Bill Varney

نامزدهای بهترین تدوین فیلم:‏

Coal Miner's Daughter (1980) - Arthur Schmidt

Competition (1980) - David E. Blewitt

Elephant Man (1980) - Anne V. Coates

Fame (1980) - Gerry Hambling

Raging Bull (1980) - Thelma Schoonmaker

نامزدهای بهترین موزیک متن:‏

Altered States (1980) - John Corigliano

Elephant Man (1980) - John Morris

Fame (1980) - Michael Gore

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - John Williams

Tess (1979) - Philippe Sarde

نامزدهای بهترین فیلم زبان خارجی:‏

Bizalom (1979) - Hungary

Le Dernier metro (1980) - France

Kagemusha (1980) - Japan

Moskva slezam ne verit (1979) - Soviet Union

El Nido (1979) - Spain

جایزه افتخاری:‏

Henry Fonda

‎- The consummate actor, in recognition of his brilliant accomplishments and ‎enduring contribution to the art of motion pictures

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library برندگان جوایز گلدن گلاب

insert_link

local_library تاریخچه اسکار

insert_link

local_library برندگان اسكار از اولین دوره تا امسال

insert_link

local_library برندگان اسکار 1929