clear
event

درجه بندی در پینت بال

برچسب ها style

description توضیحات

سطح اول

 

 

رنگ : آبی
شرایط : بازیکن باید حداقل 50 ساعت حضور در زمین بازی را تکمیل کند که تمامی این ساعات باید توسط مدیریت زمین ثبت و تائید گردد . این سطح می تواند درمسابقاتی که شرکت کنندگان آن در همان سطح آبی یا پایین تر هستند نیز تکمیل گردد.

 

 

 

 

 

 

سطح دوم

 

 

رنگ : سبز
شرایط : بازیکن باید حداقل 150 ساعت حضور در زمین بازی را تکمیل کند که تمامی این ساعات باید توسط مدیریت زمین ثبت و تائید گردد . اگر بازیکن قبلا به سطح آبی دست یافته بود ، دفاتر ثبت ساعات بازیها باید نشان دهنده 100 ساعت دیگر در زمین باشد. این سطح می تواند درمسابقاتی که شرکت کنندگان آن در همان سطح سبز، آبی یا پایین تر هستند نیز تکمیل گردد.

 

 

 

 

 

 

سطح سوم

 

 

رنگ : نارنجی 
شرایط : بازیکن باید حداقل 400 ساعت حضور در زمین بازی را تکمیل کند که تمامی این ساعات باید توسط مدیریت زمین ثبت و تائید گردد . اگر بازیکن قبلا به سطح سبز دست یافته بود ، دفاتر ثبت ساعات بازیها باید نشان دهنده 200 ساعت دیگر در زمین باشد. این سطح می تواند درمسابقاتی که شرکت کنندگان آن در همان سطح نارنجی، سبز، آبی یا پایین تر هستند نیز تکمیل گردد.

 

 

 

 

 

 

سطح چهارم - تاپ گان

 

 

رنگ : قرمز 
شرایط : بازیکن باید حداقل 700 ساعت حضور در زمین بازی را تکمیل کند که تمامی این ساعات باید توسط مدیریت زمین ثبت و تائید گردد . اگر بازیکن قبلا به سطح نارنجی دست یافته بود ، دفاتر ثبت ساعات بازیها باید نشان دهنده 300 ساعت دیگر در زمین باشد. این سطح می تواند درمسابقاتی که شرکت کنندگان آن در همان سطح قرمز، نارنجی، سبز، آبی یا پایین تر هستند نیز تکمیل گردد. دراین سطح بازیکنان مجاز می توانند به عنوان "داور رسمی" نیز آموزش ببینند که با تکمیل یک دوره ویژه که توسط باشگاه ارائه می شود به گواهینامه داوری دست می یابند و در مسابقات رسمی به داوری خواهند پرداخت. نشان رنگی زرد مخصوص داوران به این بازیکنان اعطا خواهد شد .

 

 

نظرات (3)

  1. تعبیر خواب (آرشیو)

سلام یه لینک مرتبط قرار می دم کع اولین باشگاه چهار بعدیه در ایران امیدوارم جالب باشه براتون

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. تعبیر خواب (آرشیو)

سلام دوست عزیز مطالب خوب بود اما تو هرسایتی سر میزنم شماره جدید از رییس پینت بال ایران نمیبینم...وتشکر از مطالب مفیدتون...

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. تعبیر خواب (آرشیو)

لطفا قیمت ب روز تجهیزات با سلاح هم بذارید ممنون میشم...

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش یوگا - واقعیتی عمیق در عملكرد هیپن

insert_link

local_library آموزش یوگا - واقعیتی عمیق در عملكرد هیپن

insert_link

local_library آموزش یوگا - مبحثی در شناخت تمرکز و تربی

insert_link

local_library زمان بندی و حفظ تعادل