clear
library_books
event

تهیه رومیزی های رنگارنگ با هویه

برچسب ها style

description توضیحات

كار با هویه روش بسیار ساده ای برای درست كردن انواع رومیزی،  روتختی و سایر لوازم پارچه ای منزل است. با این روش حتی می توانید به آسانی بخش هایی از لباس مانند یقه و یا سرآستین را نیز بیارایید.

در كار با هویه می توانید هر كاری را با سلیقه خودتان انجام دهید و حتی كارهایی كه با دوخت و دوز امكان پذیر نیست با "هویه كاری" خیلی زیباتر آماده می شود.

برای این كار شابلونی را با طرح مناسب كه بتوانید در چند نوبت آن را هویه كنید انتخاب كنید. سپس برای بار اول چند سوراخ آن را هویه كنید و دور كار را از پارچه جدا كنید بعد آن را روی یك پارچه با رنگ متضاد قرار دهید و سوراخ های دیگر را هویه كنید و اضافه پارچه را از پشت كار قیچی كنید و برای بار سوم این كار را روی رنگ دیگر تكرار كنید. هر قدر تعداد دفعات كار شما بیشتر بشود تعداد رنگ رومیزی شما بیشتر خواهد شد ؛ در نهایت دور كار را هویه كنید و اپلیكه های آماده شده را روی پارچه اصلی بچینیده و دور آن را هویه كنید.

 به این ترتیب اپلیكه ها روی پارچه اصلی می چسبند و سپس قسمت های داخلی كار را با سوراخ به پارچه اصلی وصل كنید و كار را آماده نمایید. از این اپلیكه ها می توان به عنوان جا سوزنی و یا زیرلیوانی هم استفاده كرد كه در این صورت كافی است  داخل آن را با پشم شیشه پر كنید و یا این كه در پایان كار اپلیكه ، یك پارچه را به اندازه اصلی زیر آن قرار دهید و دور آن را هویه كنید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش یوگا - درمان با طب فشاری

insert_link

local_library آموزش یوگا - آموزش كلاسیك آسانا های یوگا

insert_link

local_library دستورالعمل های استيل شروع ، قدمها و پرتا

insert_link

local_library آموزش مطالعه - تکنیک های حضورفعال درکلا