clear
event

تعبیر خواب همزاد _ داشتن همزاد

برچسب ها style

description توضیحات

تعبیر خواب همزاد _ داشتن همزاد


داشتن همزاد در خواب ، در مکتب کارل گوستاو یونگ ، اشاره به سایه های شخصیتی ، ضمیر ناخودآگاه و بعدی از شخصیت فرد دارد که ناشناخته مانده است . بخشی در غرایز و ناخودآگاه فرد ، که از آن اطلاعی ندارد.


همچنین این خواب می تواند نشان از علاقه ی شما برای بودن در دو موقعیت یا جایگاه متفاوت باشد. ممکن است در زندگی واقعی علاقه مند باشید که دو شغل یا جایگاه مطلوب را ، همزمان تجربه کنید .


این خواب می تواند به ناراحتی یا عذاب وجدان شما به خاطر افکار یا گرایشات طبیعی غرایزتان باشد که به شکل همزاد ، نمود پیدا کرده است .


همچنین می تواند بیانگر شباهت فردی به شما ، یا شباهت شما به فردی باشد که در زندگی واقعی به تازگی با او آشنا شده اید . اما نه صرفا از لحاظ شکل ظاهری ، بلکه از لحاظ صفات فردی ، با شما اشتراکاتی دارد .


همزاد در مواردی اشاره به شخصیت شما در گذشته و تغییرات شما در طول زمان دارد . این تغییرات شامل روحیات ، افکار و گرایشات و خواسته های شما می باشد .
این خواب می تواند سمبل تقلید ، پیروی و ساختگی یا جعلی بودن باشد .


اگر در خواب احساس کنید که دارای یک همزاد هستید ، اشاره به شروع دوره ای از شناخت و کشف استعداد هایی دارد که در وجود شما نهادینه شده .

نظرات (4)

  1. Fatima

سلام من خواب یه نفر توی تلوزیون رو که کاملا شبیه به خودم بود دیدم و خیلی تعجب کرده بودم و فکر میکردم که این منم اما من هیچوقت تو هیچ برنامه تلوزیونی شرکت نکردم بعد متوجه شدم شخص دیگه ایه که شبیه به منه ،اگر این خواب همزادم بوده چرا خوابشو دیدم وتعبیرش چیه

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. مهدی

من‌ خواب همزاد دیدم ترسیدم و الان هم میرم بیرون میبینمس

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. .....

ممنونم واقعا

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. Kiana

سلام خوب هستین!؟
میخاستم ی خوابیرو ک دیدم اگه میشه تعبیرش کنین ی شب خواب دیدم یکط شبیه خودم داره بهم ی لبخند شیطانی میزنه دقیقا یادمه دندوناش زرده زرد بودن(هرچند میدونم که ب کارتون نمیاد ولی خب...)خیلی هم تیز بودن بعد دیگه بیدار شدم[میدونم خیلی کم بود اما چون من ب همزاد و اینجورچیزا اعتقاد دارم گفتم بپرسم شاید چیزی باشه شایدم هیچی و ی خوابه ساده باشه]بازم ممنونم☺☺☺☺?

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت چهارم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت سوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت دوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت اول