clear
event

طالع بيني نوين - خصوصيات عدد 10

برچسب ها style

description توضیحات

خصوصيات عدد (10)


رمز موفقيت ده ها در زندگي، بهره ‎گيري از استعدادهاي درون خواهد بود. آنان از اين استعداد براي رسيدن به اهداف خود استفاده مي ‎كنند، همين طور براي كمك به ديگران.


ده ها در وجهه مثبت، افرادي خلاق – هوشمند و داراي جاذبه مغناطيسي هستند. در وجهه منفي تا حد اعتياد و انحراف پيش مي روند. اين افراد گاه در مقابل ادراات و الهامات دروني خود گيج هستند و بعضاً بيش از حد احصاص و عصبي مي‎ شوند. آنان تا وقتي كه به اعتماد به نفس واقعي نرسند، اغلب لاف زن و غلوگو هستند.


قانون درك مستقيم و الهام پذيري ده ها به آنها كمك مي‎ كند تا به خود اعتمادي برسند و در ضمن از انتقاد ديگران نهراسند. اينان عموماً خود راه زندگي را انتخاب مي‎ كنند.


ده ها قدرت مقاومت خوبي دارند و وقتي به خود اعتمادي برسند، قادر خواهند بود از تمامي مشكلات و سختي‎ ها بگذرند و خود را به اهداف مورد نظر در زندگي نزديك كنند. اما اگر انرژي و استعداد خلاقه اين افراد در درون محبوس بماند، موجب بروز مشكلات فراوان براي آنان مي‎ شود كه از جمله آنها ناراحتي‎ جسمي – تنش‏هاي عصبي – گرايش به اعتياد و غيره خواهد بود.


گاه محبوس شدن انرژي در ده ها، موجب بروز عوارض در پروستات يا تخمدان – كمر يا قلب – مشكلات ذهني – يبوست و غيره مي ‎گردد.


بعضي از ده ها وقتي بيمار مي‎ شوند، به درمانهاي طبيعي مانند گياه درماني – انرژي درماني – روان درماني – لمس درماني يا ماساژ درماني و... بهتر از درمان پزشكي رايج، پاسخ مي‎ دهند.


اگر ده ها در زندگي روزمره از پياده‎ روي – ورزشهاي سبك و بدن سازي و از هواي آزاد در طبيعت بهره بگيرند، زندگي سالم و پرنشاطي خواهند داشت. زيرا ار اين طريق انرژي منفي آنان آزاد و انرژي مثبت جايگرين آن مي‎ شود.


ده ها گاه رفتار و اعمال متغيري دارند. ممكن است با افراد خانواده رفتار خوبي نداشته باشند، اما با غريبه‎ ها رابطه و دوستي خوبي برقرار كنند. ممكن است در وقت خشم، دست به خود آزاري بزنند. يا به وقت تأثر و نا اميدي، به اعتياد و گاه برخي اعمال ناصواب مانند خودكشي، دست بزنند. گاه وقتي كسي آنها را مي ‎رنجاند يا به آنها زور مي‎ گويد، خشم خود را بر سر نزديكان و افراد خانواده خالي مي كنند. عجيب اين كه آنان در وجهه مثبت، افرادي توانان – خلاق – خوداتكا – مردم دوست و موفق هستند. در اين حالت آنان افرادي جدي و كوشا بوده و در اغلب امور، از خود توانايي نشان مي ‎دهند. حتي بعضي از آنان مي‎ توانند شفابخشان روحي خوبي بشوند.


ده ها عموماً داراي نيروي خلاقه خوبي هستند و اگر از آن در زمينه ‎هاي هنري مانند نقاشي – شعر – موسيقي – هنرپيشگي – كارگرداني – يا اختراع و ابداع، بهره بگيرند، به توفيقات خوبي دست يابند. اين افراد به هر نسبت كه بتوانند بر احساسات منفي خود غلبه كنند و بياموزند كه به الهامات درون اعتماد كنند، به همان نسبت نبوغ و استعداد بيشتري در آنها تظاهر خواهد كرد.


ده ها عموماً داراي انرژي شفادهنده هستند. اگر آنان با مثبت انديشي و بصيرت كامل اين انرژي را در جهت صحيح به حركت درآورند، مي‎ توانند از آن هم براي خود درماني و هم در درماني بهره بگيرند.


ده ها تا زماني كه به خود اتكايي و خود اعتمادي نرسند و به ديگران متكي باشند، نمي‎ توانند زندگي را آن طور كه بايد تجربه نمايند. اما وقتي به مرحله خود اتكايي برسند و كنترل زندگي خود را شخصاً به دست بگيرند، به رضايت خاطر و توفيقات خوبي دست مي‎ يابند.


ده ها اگر براي پول ارزش زيادي قائل شوند، پس از به دست آوردن آن، احساس رضايت نخواهند كرد. و اگر هم به پول بي ‎اعتنا باشند. به شرط آن كه مقصود اعتلاي معنوي باشد، احساس رضايت خواهند كرد، در غير اين صورت با عدم رضايت و پشيماني مواجه خواهند شد.


از جمله قوانين موفقيت‎ مادي و معنوي، براي ده ها و ديگران عبارتند از: صداقت و راستگويي – بصيرت و روشن ضميري – انتخاب هدف و هدفمند بودن – بهره ‎گيري از همت و اراده فردي و...


عدم توجه به قوانين فوق، مانع ظهور خلاقيت ده ها شده و ممكن است آنان احساس نا اميدي و سرخوردگي كنند و يا به مسائل منفي گرايش پيدا كنند. در چنين شرايط ممكن است به دليل خشم و افسردگي – ترس و خجالت – و كناره گيري از ديگران، دچار كشمكش دروني شوند و بالاخره به بيماري‎هاي جسمي و رواني گرفتار آيند.


اين افراد اغلب در انتهاي ستون فقرات – اعضاء تنا''سل – زانوها – مركز خورشيدي و قلب، دچار حساسيت مي‎ شوند و لذا بايستي مراقب افكار و اعمال خود باشند. همچنين آنان نبايد در امور جنسي – مصرف غذا و مصرف دارو، افراط كنند.


بيشتر ده ها به دليل داشتن استعداد دروني براي تمركز، انرژي مساعدي از خود خارج مي‎ سازند و با استفاده از نبوغ الهامي كه از طريق صفر (0) عدد تولدشان مي‎ آيد، به موهبت نيروي پيش‎ بيني و درون‎ نگري خوبي مي ‎رسند.


ده ها در وجهه منفي، افرادي مايوس – خجول – بي صبر و عجول – منفي باف – ايرادگير – پرتوقع – خيالاتي و بدون احساس مسئوليت مي ‎باشند. اما در وجهه مثبت، افرادي پرانرژي – قوي – حساس و الهام گيرنده – داراي افكار و ايده هاي روشن – موفق در امور تجاري – هنري – اجتماعي با حس مسئوليت و داراي زمينه پيشرفت در هر كاري هستند. به خصوص در كارهاي كه سازندگي در آن مطرح باشد، مانند معماري – طراحي و غيره.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت چهارم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت سوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت دوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت اول