clear
event

طالع بيني نوين - خصوصيات عدد 11

برچسب ها style

description توضیحات

خصوصيات عدد (11)


يازده در برگيرنده دو تا يك (11) است. به عبارت ديگر، يازده تمام يا بخشي از خصوصيات يك‎ها را با شدت بيشتر در بر دارد.


يازده عموماً افرادي خلاق – پرانرژي – با اراده – داراي اعتماد به نفس – و داراي نيروهاي بالقوه زياد هستند. اگر چه گاه در زندگي با مشكلات مواجه مي ‎شوند كه ممكن است نسبت به خود بي‎اعتماد شوند، اما در كل افراد موفقي خواهند بود.


يازده قبل از آن كه بتوانند از نيروهاي بالقوه ذاتي‎شان استفاده كنند، بايستي خودشان را پيدا كنند. مركز وجودي و هويت واقعي خودشان را بايستي خود را از وابستگي رها كند و به طور مستقل زندگي‎شان را اداره كنند.


يازده ‎عموماً ممكن است در دوران كودكي مورد خشونت و تعرض قرار بگيرند و اين در شكل‎ گيري شخصت منفي آنان تأثير مي‎ گذارد. لذا قبل از هر چيز اين افراد نياز به احساس امنيت – استقلال و اعتماد به نفس براي آينده دارند. در غير اين صورت گرفتار ترس – خشم و عصبانيت شده احساس نا امني و بي اعتمادي خواهند كرد. و اين حالات، آنان را به سمت احساس حقارت سوق مي‎ دهد.


يازده داراي ميدان انرژي وسيعي هستند و هرگاه تصميم به انجام كاري بگيرند، حتي در زمينه اختراع و ابداع، انرژي فوق‎ العاده ‎اي از خود نشان مي ‎دهند. زيرا ذاتاً داراي استعداد و خلاقي ذهني هستند. اما گر انرژي آنها در جهت منفي به كار بيفتد، اثر ويرانگري خواهد داشت. به خصوص اين كه عده‎اي از اين افراد، گرايش دروني به سوي انحراف و اعتياد دارند.


يازده در وجهه مثبت، داراي افكار و ايده ‎هاي خوبي هستند و علاوه بر استعداد خلاقيت بالا، داراي انرژي شفابخش نيز مي‎ باشند. آنان هرگاه در امور از خود پايداري نشان دهند، علاوه بر استعداد معمول، از قوه الهام نيز برخوردار مي ‎شوند.


بعضي از يازده با آن كه ظاهري آرام و سازشكار دارند، در باطن زورگو و مستبد و خود رأي هستند. و اين حالت متأثر از تأثيرات دوران كودكي آنهاست. اين افراد اغلب از لحاظ جسمي، در ناحيه اعضاء تنا''سل – تخمدانها – زير شكم و پايين كمر حساس هستند و گاه از اين مناطق، دچار آسيب و عفونت مي‎ شوند. كه در موارد زيتئي عامل آن انسداد مسير انرژي حياتي و رواني، مي‎ باشد.


اكثر اوقات، مشكلات جسمي و احساسي يا جنسي اين افراد، بر اثر مسدود شدن انرژي خلاق، به وجود مي‎آيد. اين افراد در چنين مواقع، به درمانهاي طبيعي مانند: طب سوزني – طب فشاري – انرژي درماني و.... بهتر از درمان پزشكي رايج پاسخ مي‎ گويند. در ضمن فعاليت‎هاي بدني براي اين افراد بسيار مفيد خواهد بود. زيرا انرژي مسدود و متراكم آنان را آزاد مي‎ سازد.


ورزش روزانه و مصرف غذاهاي طبيعي و سبك مانند: سبزيجات – حبوبات – گوشت ماهي – گوشت پرندگان و.... براي اين افراد مفيد مي‎ باشد.


يازده عموماً در فعاليت‎هاي ذهني، موفق ‎تر از فعاليت‎هاي بدني هستند. اين افراد در صورت رسيدن به تعادل و امنيت و اعتماد به نفس، داراي خلاقيت حضور در اجتماع خواهند بود و ممكن است در جمع مخترعين – هنرمندان – ورزشكاران – مديران – رؤسا و... آنها را پيدا كنيد. در واقع از هنگامي كه انگيزه فعاليت و خدمت در اين افراد پيدا شود. قواي خلاقه آنان نيز تحريك و فعال مي‎ گردد.


يازده بايستي به هر طريق با احساسات دروني هماهنگي شوند. ترديد و دو دلي‎ ها را كنار بگذارند و خشم خود را در برخورد با ناملايمات مهار كنند و آرام آرام با ايجاد تعادل در خود بهره ‎گيري از استقلالا شخصي، راه را براي آزاد شدن استعدادهاي دروني و خلاقيت فردي، بگشايند.


يازده عموماً در ابتدا تصور مي ‎كنند نمي توانند به تنهايي در امور موفق گردند. لذا انرژي آنان در اتكاء به ديگران فعال مي‎ شود. اما وقتي اعتماد به نفس كافي پيدا كنند، استقلال خود را به دست مي‏ آورند و گاه رياست مآبانه نيز عمل مي‎ كنند. از آن پس ممكن است با رقابت و گاه حيله ‎گري، از ديگران پيشي بگيرند و تا حد رياست و مديريت و غيره پيش بروند.


يازده عموماً به اين مقصود در اين جهان آمده ‎اند كه عامل ترقي روحي و معنوي براي خود و ديگران باشند. خود را وقف مردم كنند و عامل تغييرات مثبت در دنيا شوند. اين افراد اگر مجذوب ماديات نشوند، در معنويات، پيشرفت خوبي خواهد داشت.


از آنجايي كه هدف زندگي، گزیدن راه به سوي تعالي و معنويات است، يازده‎ها با مسائل و امتحانات مرتبط با عدد تولد و زندگي خود مواجه مي گردند. لذا لازم است براي طي مراحل رشد و تعالي، بر مشكلات زندگي كه ممكن است از كودكي با آن مواجه گردند، غلبه كنند و به تدريج ذهن و قلب خود را بر روي الهامات هدايت كننده درون بگشايند.


يازده‎ها عموماً پر انرژي و داراي بدني قوي اما حساس هستند. وقتي بيمار شوند، ذهنشان فعال مي ‎شوند. لذا اگر انرژي درماني خود را باور داشته باشند، به صورت تجسم ذهني و روشهاي مناسب ديگر، مي‎ توانند درمان خود را تسريع نمايند.


تغذيه سبك به همراه ورزشهاي سبك از جمله پياده ‎روي و بدن سازي – همچنين نقاشي – موسيقي – كارهاي نمايشي – مجسمه‎ سازي و.... در آزاد سازي انرژي خلاق يازده‎ها تأثير خوبي دارند. ضمناً طبيعت بكر، چون جنگلها – كوهها – دشت‎هاي سرسبز و.... تاثيري الهام بخش روي اين افراد خواهد داشت.

نظرات (1)

  1. ghzle

عاااالي بود وااقعا

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت چهارم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت سوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت دوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت اول