clear
event

طالع بيني نوين - خصوصيات عدد 8

برچسب ها style

description توضیحات

خصوصيات عدد (8)


رمز موفقيت در زندگي هشت‎ها قدرت طلبي و رفاه طلبي آنهاست. اين افراد از تاثيرگذاري بر ديگران لذت مي‎ برند. به خصوص اگر اين تأثير معنوي باشد. اما از مشكلات مالي مي ‎ترسند. گاه از قدرت و شهرت هم ترس دارند. گاه رفتارشان به گونه‎اي است كه گويي براي خود هم كارشكنس مي ‎كنند. حال اگر اين افراد به خود بيايند و از استعداد ذاتي خود بهره بگيرند، افرادي مثبت – موفق و نيك خواهند بود.


هشت‎ها به ظاهر ازرسيدن به قدرت اجتناب مي‎ كنند، ولي در باطن در جستجوي آن هستند و به طريق مبهم اما محسوس، براي دست‎يابي به قدرت و موفقيت، سازش كاري مي‎ كنند. اينان بايستي مشكلاتي را كه در ارتباط با قدرت و مقام و تشخيص، كه با آن مواجه مي‎ ردند، از ميان بردارند.


رسيدن به اهداف معنوي و دست يابي به آرامش درون، براي عده‎ اي از هشتها مقدم‎تر از قدرت مادي است، اما قدرت مادي در كنار قدرت معنوي، راه را براي رسيدن به اهداف انساني آنها باز مي ‎كند.


هشت‏ها اغلب انگيزه‎هاي لازم را براي به دست آوردن پول و قدرت دارند و آنهايي كه از اين انگيزه ‎ها بهره مي ‎گيرند، به موفقيت و ثروت خوبي هم دست پيدا مي‎ كنند.


هركس بخواهد به استعداد معنوي و روحي خود دست پيدا كند، بايد شرايط از همه لحاظ براي او فراهم باشد. كه از جمله اين شرايط، احساس امنيت مالي در حد متعارف است.


البته هشت‎ها وقتي در زندگي به ثروت و قدرت با معنويت برسند، نبايد از آن سوء استفاده كنند، زيرا اين عمل آينده روحي آنان را تحت‎ الشعاع قرار مي‏ دهد.


هشتها به طور كلي اغلب متغير و دمدمي مزاج هستند – گاه اعمال و رفتاري مثبت دارند و گاه نيز منفي باف و لجوج و متمرد هستند – بعضي قدرت طلب بوده و حتي گاه از قدرت خود سوء استفاده مي‎ كنند – بعضي ديگر از پول و قدرت دوري مي ‎كنند و به روحانيت گرايش دارند – آنان گاه فعال و اهل كار و كوشش و اجتماعي بوده و گاه منزوي و غير فعال مي‎ باشند با اين حال اغلب افراد خوش شانسي هستند.


هشت‎ها وقتي مثبت انديش باشند، به اكثر خواسته ‎هاي خود مي ‎رسند. چون اين توانايي در ذات آنها وجود دارد. هشت‎هايي كه به شكوفايي استعداد مادي و معنوي خود برسند، ممكن است خيلي ثروتمند باشند يا با قناعت و در رضايت كامل زندگي كنند. ممكن است به شهرت و احترام و موفقيت خوب اجتماعي دست يابند، يا غير از خانواده و دوستان و همكاران، براي ديگران ناشناس باقي بمانند و....

نظرات (1)

  1. سهیل

اگر عدد ۸ کف دست از هم جدا باشد معنیه آن چیست هنوز برای من نامفهوم است

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت چهارم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت سوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت دوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت اول