clear
event

طالع بيني نوين - خصوصيات عدد 9

برچسب ها style

description توضیحات

خصوصيات عدد (9)


رمز موفقيت در زندگي نه ‎ها عقل و درايت آنهاست. نه‎ ها در وقت لزوم مي‎ توانند ديگران را هدايت و راهنمايي كنند. اگر از استعداد خود خوب بهره بگيرند، مديران – رؤسا و رهبران خوبي مي‎شوند – اينان اغلب قوي – پرجاذبه و داراي افكار مثبت هستند – آنان اغلب به دنبال اهداف بزرگي در زندگي هستند، ولي يك احساس عدم اطمينان به خود و آسيب ‎پذيري از گفتار ديگران، در درون خود دارند.


با آن كه همه ما كم و بيش استعداد رهبري ديگران را داريم، اما نه ه‎ا به خوبي از اين استعداد برخوردار هستند. اين افراد داراي نيروي جاذبه بوده به خوبي مي ‎توانند نظر ديگران را به خود جلب نمايند.


حال اگر اين نيرو را در جهت مثبت به كار گيرند، رهبري مثبت خواهند داشت و اگر در جهت منفي به كار گيرند، رهبري منفي خواهد شد.


استعدادهاي بالقوه خوبي در ذات وجود نه ها وجود دارد، اگر اين افراد به قلب و احساساتشان رجوع كنند و با الهامات درون هماهنگ شوند، به خرد و دانش خوبي دست مي‎ يابند.


ضمير ناخودآگاه ما، مانند كودكان، بيشتر متأثر از اعمال و رفتار ماست، لذا لازم است از طريق اعمال و رفتار درست، ضمير ناخودآگاه همان را به ياري بطلبيم و از اين طريق راه را براي تظاهر استعدادهاي دروني باز كنيم.


نه ها مي‎ بايست گفتار و اعماليشان را يكي كند. بايستي ترديدها را كنار بگذارند. وقتي هدفي را در نظر مي‎ گيرند، بايستي تمام وجودشان در راستاي آن هدف متحد شود.


نه ها در وجهه مثبت، در هر كاري مي‎ تواند موفق شوند. از معلمي و استادي تا رياست و مديريت، از مشاغل آزاد گرفته تا منشي – پستچي و....


نه ها در امور اعتقادي متغير هستند. بسياري از نه ها بين سرحد مسئوليت اخلاقي و تقوا يا انكار كلي قوانين اخلاقي، در نوسان هستند. بعضي در اوج اخلاق و تقوا ظاهر مي‎ شوند، و بعضي ديگر بي اعتنا به اين دو خواهند بود.


نه ها هرگاه به بلوغ فكري و دركي برسند و در ضمن از همت و اراده مثبت خود بهره بگيرند، معلمان و راهنمايان خوبي براي افراد خواهند بود. البته اين افراد لازم است بين اراده مثبت و اراده منفي تفاوت قائل شوند. همچنين بايستي تفاوت بين اراده شخصي و اراده روحاني و بلكه اراده الهي را درك نمايند.


نه ها در وجوه منفي زندگي، ممكن است به خود بي ‎اعتماد و بي اعتقاد گردند. حتي ممكن است از روي نا اميدي و از طريق مصرف الكل – مواد مخدر – يا آلوده شدن به برخي گناهان، روح و جسم خود را تخريب نمايند و يا به بيماري‎هاي مختلف مانند دردهاي پشت و آرتروزها، گرفتار شوند. بعضي از نه ها نسبت به گفتار ديگران مقلد و بلكه متعصب هستند. در چنين مواقع به افكار و ايده ‎هاي خود بي توجه مي‎ شوند.


نه ها اغلب ظاهرشان با باطن‎شان يكي نيست. در ظاهر آرام جلوه مي‎ كنند، اما در باطن منقلب هستند. گويي چيزي گم شده را جستجو مي‎ كنند. البته اين در نه هاي مثبت‎ انديش و موفق كمتر ديده مي ‎شود.


نه ها در وجوه مثبت، انسان‎هايي آرام و صبور – درستكار – هوشمند – صادق و مهربان هستند. آنان مشاور و راهنماي خوبي براي خويشان و دوستان و بلكه همه مردم خواهند بود. اين افراد استعداد تأثيرگذاري دارند و از طريق گفتار و اعمال و رفتار خود، اراد را به سوي خود جلب مي ‎كنند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت چهارم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت سوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت دوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت اول