clear
event

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد 2

برچسب ها style

description توضیحات

خصوصيات عدد (2)

رمز موفقيت در زندگي دوها، همكاري و تعادل است. دوها افرادي خوش بين و مقاوم و پايدار بوده اغلب حدود توانايي خود را مي‎ شناسند. اما گاه ممكن است كاري را كه با شدت و علاقه شروع كرده‎اند را ناگهان رها كنند يا ناگهان خود را از ادامه همكاري با ديگران كنار بكشند. آنان گاه احساس محدوديت مي ‎كنند و بيش از حد وابسته مي‎ شوند.

دوها به ظاهر افرادي متعادل و مسلط بر خود جلوه مي‎ كنند، اما در باطن دچار تضاد ذهني و فكري هستند واين باعث فشار روحي و رواني در آنان مي‎ شود. اغلب از ديگران ايراد مي ‎گيرند و اين به خاطر احساس مسئوليت است.

دوها در اين دنيا مسئوليتي دروني جهت ارتباط با ديگران و رفع نيازهاي خود و ديگران، چه از لحاظ مادي و چه معنوي دارند، اينان لازم است ابتدا خود را به تعادل برسانند و سپس در بلاترين شرايط، از طريق ارتباط عاطفي و رواني با ديگران، به آنچه كه مقصود دارند، برسند.

تعادل در ارتباط با ديگران، از طريق افكار و رفتار احساسات، در دوها نقش اساي دارد. اينان ابتدا بايستي با رفع تناقض و ابهام دروني، افكار و رفتار و احساسات خود را متعادل سازند، سپس در عين وجود احياناً اختلاف نظرها و تضادها و ناسازگاري هاي بيروني، به هماهنگي و ارتباط متعادل با ديگران اقدام كنند.

موفقيت‎ دوها در زندگي، بستگي به همكاري با ديگران (و نه اتكاء به ديگران) دارد. خصايص رواني اين افراد به گونه ‎اي است كه در همكاري با ديگران، توانايي و خلاقيت بيشتري از خود نشان مي ‏دهند. دوها در صورتي که انرژي و استعداد دروني خود را رها سازند، به امدادگراني بزرگ مبدل شده و منشا خدمات زيادي خواهند شد.

اگر اين افراد به جاي استفاده از كلمات و جملات منفي، فقط از كلمه (بايد) و (مي ‎توانيم) استفاده كنند، موفقيت‎ هاي بسياري در زندگي به دست خواهند آورد. زيرا اين دو كلمه، اثر مهمي در آزاد سازي انرژي رواني و خلاق، در دوها دارد.

دوها ابتدا بايستي احساس واقعي و سپس اهداف واقعي را كشف و معلوم كند تا انرژي رواني و قوه دروني آنها در همان راستا آنان را ياري كند.

از آنجائي كه باورهايمان روي تجربياتمان تأثير مي ‎گذارد لذا پروراندن افكار و ذهنيت مثبت و رسيدن به آرامش و اعتماد به نفس عامل مؤثري براي رسيدن به موفقيت براي دوها خواهد بود. لازمه رسيدن به تعادل ذهني و رواني براي دوها، قبول حقيقت زندگي تصميم ‎گيري جدي براي آن است. يعني احساس مسئوليت كردن و زندگي خود را پذيرفتن.

نبايستي تضاد و كشمكش هاي دروني، عامل ضعف در تصميم ‎گيري جهت ايجاد تعادل و پذيرش مسئوليت در دوها گردد. وقتي فشار عاطفي براي دوها بوجود آيد، آنها در مقابل واقعيت مقاومت مي‎ كنند و اين عمل موجب تنش جسمي و رواني منفي در آنها مي ‎شود.

دوها از لحاظ بيماري مقاوم هستند. زيرا ذاتاً داراي بنيه قوي هستند. اما گاه قدرت آنها ممكن است به صورت كله‎ شقي – عدم ثبات و تنش متضاد، ظاهر گردد.

دوها در بالاترين سطح، قهرمانان ناشناس جامعه هستند. در اين افراد استعداد خدمت، سازندگي و مديريت رهبري وجود دارد. وقتي اين استعداد در جهت مثبت به كار بيفتد، آنان منشاء خدمات فراواني خواهند شد.

از آنجائي كه قدرت ذاتي و تمايل دروني و طبيعي اين افراد، بهبود حيات و تعيين نيازهاي خود و ديگران است، وقتي هدف مشتركي بين آنان و ديگران پيش بيايد، آنان در بدترين شرايط بيشترين توفيق را بدست خواهند آورد.

دوها اغلب در زندگي، نقش ‎آفرين هستند و عموماً از لحاظ شغلي، مدير و رئيس –رهبر و فرمانده بوده و يا در مراكز رفاهي و خدماتي و غيره، شاغل مي‎ باشند.

دوها اغلب زياده حساس هستند و گاه براي ديگران نيز احساس مسئوليت مي ‎كنند. اغلب عيب ‎جوي ديگران هستند و گاه از خود نيز انتقاد مي‎ كنند. اينان در ابراز دوستي نيز گاه تندروي مي ‎كنند، اما به زودي آرام و سرد مي ‎شوند.

دوها اغلب در تصميم ‎گيري دچار وسواس هستند. اغلب اين ترس در آنها وجود دارد كه ممكن است دچار شكست شوند. و اين مي‎ تواند به دوران كودكي آنان مربوط باشد. اين افراد اغلب گرفتار تعارض دروني هستند و بزرگترين مشكل بعضي از اين افراد اين است كه نمي ‎توانند به تعادل دروني برسند.

دوها وقتي به تعادل و ثبات و استقلال برسند، افرادي پر قدرت و انعطاف ‎پذير شده و اغلب در بين دوستان و فاميل، مغز متفكر و حلال مشكلات آنان خواهند بود.

دوها از لحاظ بدني، قوي و خوش بنيه هستند. اغلب در مقابل بيماري‎ها مقاوم يا مصون هستند، اما به خاطر ذهن هميشه مشغولشان، گاه دچار تنش‎هاي روحي و جسمي مي‎ شوند. در چنين مواقع يك رژيم غذايي كم چربي به همراه تمرينات تمركزي سبك و تنفس عميق و آرام، بسيار سودمند خواهد بود.

دوها عموماً به ناخودآگاه خود دسترسي دارند. لذا در مواقعي كه دچار افكار منفي و مخرب مي‎ شوند، مي‎ توانند از تلقينات مثبت هيپنوتيزمي و تجسم ذهني مثبت، بهره بگيرند.

دوها در شرايط كاملاً مثبت، داراي قدرت و توانايي بالاي هستند و به خوبي مي ‎توانند در امور خانوادگي، اجتماعي و شغلي، موفق باشند. آنان در امور معاونت، واسطه ‎گي – مديريت و پيشتباني، استعداد خوبي از خود نشان مي ‎دهند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت چهارم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت سوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت دوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت اول