clear
event

آیا می‌دانید چه سنگ های بر شما تأثیر می‌گذارد؟

برچسب ها style

description توضیحات

 
 
 
 
 
   
   
 

● زنان؛ کهربا
کهربا یا «سنگ آرامش دهنده» نوعی کریستال است که به اعصاب شخص آرامش می بخشد. انرژی های منفی را از فرد دور می کند تا زندگی را زیاد سخت نگیرد. این سنگ همچنین طی مراقبت های بعد از عمل جراحی می تواند آرامش دهنده هیجانات و عواطف باشد.
● لعل بنفش
لعل بنفش یا «سنگ شفادهنده» بدبینی و منفی گرایی را از وجود فرد دور می کند و به او صفا و پاکی می بخشد. این سنگ احساس حقارت و خودکم بینی را در فرد از بین می برد و به او یک چشم انداز معنوی می بخشد. آرامش و صبر را در شخص افزایش می دهد و قلب را سبک می کند.
● مردان؛ الماس
الماس یا «سلطان سنگ ها» باعث تقویت انرژی درونی فرد می شود و تردید و دودلی و بی ثباتی او را از بین می برد. هرچه کیفیت این الماس بهتر باشد اثر آن بیشتر است. الماس باعث تحرک و شادابی شخص می شود و عزت نفس او را افزایش می دهد.
● هماتیت
هماتیت یا «سنگ استرس» نوعی کریستال است که برای تقویت منطق، توانایی های ریاضی، تفکر منطقی و دانش عمیق به کار می رود. این سنگ همچنین خلاقیت فرد را افزایش می دهد و باعث افزایش تمرکز می شود. هماتیت هرگونه امواج منفی را به سوی صاحب آن باز می گرداند و مانع از استرس و فشار روحی شما می شود. این کریستال مثل تکه یی آهن ربا، درد پا یا درد کمر را جذب می کند و برای رفع دردهای عضلانی یا مفاصل نیز مفید است. هماتیت برای رفع بی خوابی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
● یشم سبز
یشم سبز یا «کریستال آرامش بخش» که «سنگ ورزش» نیز نامیده می شود تقویت کننده چالاکی و چابکی فرد است. اکثر مردان شرق دور با فواید این سنگ آشنا هستند. کسانی که از این سنگ استفاده کرده اند می گویند پا به پای افزایش سلامتی فرد، رنگ این سنگ تیره تر می شود و هر چقدر از سلامتی فاصله بگیرید رنگ آن روشن تر می شود. یشم سبز به احساسات و عواطف فرد آرامش می دهد و باعث تقویت قوای جسمانی او بعد از جراحی های کوچک، طلاق، ضایعه دردناک مرگ نزدیکان، یا از دست دادن شغل می شود. بعضی ها نیز می گویند این سنگ خوش شانسی می آورد.
● لعل بنفش
لعل بنفش یا «سنگ شفابخش اساسی» یکی از مهمترین سنگ های شفابخشی است که قدرت پاک کنندگی و تصفیه نفس را دارد و همه انرژی های منفی را از وجود مرد بیرون می راند. برای دور کردن نیروهای منفی از وجود خویش، می توانید چند تکه سنگ لعل بنفش را در خانه یا دفتر کار خود نگهداری کنید. اگر از نگرانی و اضطراب رنج می برید یا مشکل تنفسی دارید چند تکه کوچک از این سنگ را در جیب پیراهن خود بگذارید تا نزدیک سینه تان باشد. لعل بنفش همچنین برای درمان میگرن و دردهای مفصل مفید است.
● از دیگر سنگ های شفابخش برای مردان، می توان به موارد زیر اشاره کرد؛
▪ سنگ لاجورد (Lapis Lazuli ) تحریک کننده قوای ذهنی و تقویت کننده قوه درک شهودی.
▪ کوارتر سرخ ((Rose Quartz برطرف کننده احساسات منفی و تقویت کننده عشق و انعطاف پذیری.
▪ کوارتر دودی ((Smokey Quartz برطرف کننده پرخاشگری و خشونت و وسوسه های شیطانی، تقویت کننده حس مسوولیت، شجاعت و اعتماد به نفس.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش یوگا - آموزش كلاسیك آسانا های یوگا

insert_link

local_library دستورالعمل های استيل شروع ، قدمها و پرتا

insert_link

local_library اثرات وضو بر چاکراها

insert_link

local_library انرژی چیست و چرا بر روی مراکز انرژی ما(چ