clear
به کانال تلگرام ما بپیوندید
near_me
library_books
تعبیر خواب - حرف ح
event

تعبیر خواب حمله ی زنبور ها

برچسب ها style

description توضیحات

تعبیر خواب حمله ی زنبور ها


زمانی که در خواب ، زنبور به صورت یک عنصر منفی و استرس زا ظاهر می شود ، تفسیری که می توان از این حشره داشت ، بسیار متفاوت خواهد بود .

 کنش زنبور ، در رویای شما ، بسیار مهم است . مهم ترین ویژگی رفتاری زنبور ، نیش زدن آن است
زنبور در حالت منفی ، سمبل آن دسته از افکار یا نگرانی های شماست ، که در هنگام حرکت شما به سمت هدف ، فعالیت شما را مختل کرده و شما را از حرکت باز می دارد .


خواب هایی در مورد حمله ی زنبور ها ، بسیار گزارش شده و چنین کابوسی ، بسیار عمومیت دارد .


با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که در حال حاضر ، و در زندگی بیداری ، چه افراد یا افکاری ، در شما احساس ناامنی را ایجاد کرده اند ؟ ارزش واقعی این افراد یا افکار چیست ؟ در واقع زمانی که با دیده ی منطق به این افراد یا افکار نگاه می کنید ، آن ها تا چه اندازه آسیب رسان یا تاثیر گذار هستند ؟


کدام یک از فعالیت ها یا کنش های شما باعث می شود تا این عوامل استرس زا فعال شده و به طرف شما حرکت کنند ؟


کنش زنبور ، در رویای شما ، بسیار مهم است . مهم ترین ویژگی رفتاری زنبور ، نیش زدن آن است . اگر در رویا ، مورد اثابت نیش زنبور قرار بگیرید ، به این موارد توجه کنید ، به طور مثال ، زنبور کدام عضو از بدن شما را نیش می زند ؟ آیا در خواب متوجه علت حمله ی زنبور هستید ؟ بعد از نیش خوردن از زنبور درد آن را حس می کنید ؟


به طور کلی این خواب ، پیامی از طرف ضمیر ناخودآگاه شماست ، مبنی بر این که پاره ای از افکار بدبینانه ، عملکرد شما را مختل کرده و باعث ایجاد استرس در شما شده است . دلیل این که خواب ، از سمبل زنبور استفاده می کند ، نحوه ی رفتار زنبور هاست .

این خواب از شما می خواهد که مرکز یا کلونی زنبور هایی که افکار شما را مخدوش کرده اند را پیدا کنید ، تقلای بیهوده و رفتار های ناشی از ترس و اضطراب را کنار بگذارید ، و به یاد داشته باشید که تنها با کنترل خود می توانید ، این فشار های خفیف روانی را پشت سر بگذارید .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش یوگا - دنیای پر رمز و راز خواب

insert_link

local_library هاله ی خود را پالایش کنید

insert_link

local_library آموزش مطالعه - مطالعه ی متمرکز

insert_link

local_library ارزش غذايي جوانه ها