clear
library_books
تعبیر خواب حرف خ
event

تعبیر خواب خواستگاری اجباری | ازدواج اجباری

برچسب ها style

description توضیحات

تعبیر خواب خواستگاری اجباری _ ازدواج اجباری


این نوع خواب ها ، مطابق وضعیت و شرایط فعلی شما دیده می شوند .

اگر در خواب مشاهده کنید فردی ناشناس از شما خواستگاری می کند ، و شما علاقه ای به آن شخص ندارید ، این خواب نشان دهنده ی این موضوع است که احتمالا شما در زندگی بیداری ، در معرض انتخاب ها یا شرایطی هستید که چندان علاقه و کششی به آن ها ندارید . ممکن است احساس کنید که مجبور هستید تا به این شرایط تن دهید .

 به طور کلی خواستگاری و ازدواج، سمبل مشارکت ها و تعهدات جدید هستند که می تواند ابعاد مختلفی از زندگی شما را شامل شوند

با این که در ضمیر خود می دانید که قادر هستید تا خودتان تصمیم گیرنده ی نهایی باشید .


بسیار اهمیت دارد که در خواب ، چه فردی از شما خواستگاری می کند یا در حال ازدواج با چه فردی هستید .


به طور کلی خواستگاری و ازدواج، سمبل مشارکت ها و تعهدات جدید هستند که می تواند ابعاد مختلفی از زندگی شما را شامل شوند با این حال ، خواستگاری اجباری یا ازدواج اجباری ، نوعی منفی از این سمبل است که ابعاد متفاوتی از وضعیت روحی و فکری شما را بازگو می کند .


فردی که در رویا ، به خواستگاری شما می آید ، و باعث ناراحتی و نگرانی شما می شود ، سمبل آن دسته از دیدگاه ها و افکار شماست که شما را نسبت به روابط و مشارکت های جدید ، بدبین ساخته است .


اگر آن فرد را در واقعیت می شناسید ، توجه داشته باشید که این فرد ، برای شما سمبل چیست ؟ چه خاطراتی از این فرد دارید ؟ این فرد ، چه احساسات و افکاری را در شما بیدار می کند ؟ معنای این خواب ، بسیار ژرف است و تنها به آن فرد مرتبط نیست . این معنا ، بخش های مهم تری از زندگی شما را شامل می شود .


ممکن است در خواب مشاهده کنید که مجبور به ازدواج با فردی شده اید که هیچ علاقه ای به او ندارید . در این حالت توجه داشته باشید که آن فرد چه هویتی دارد ؟ کدام خاطرات را برای شما زنده می کند ؟ این فرد ، در خواب شما ، چه رفتار هایی را از خود نشان می دهد ؟ به چه دلیل از او نفرت دارید ؟ در مقابل ازدواج اجباری ، چه واکنشی از خود نشان می دهید ؟


معمولا ازدواج ، سمبل مشارکت های مهم است . ممکن است در دنیای بیداری ، احساس کنید که از روی اجبار و بدون خواسته ی قلبی ، مشغول درس خواندن یا کار کردن هستید ، ممکن است از معاشرت با افراد خاصی نفرت داشته باشید .


در این حالت ، از خودتان بپرسید ، علت این ناراحتی و اضطراب فکری چیست ؟ چرا احساس می کنید مجبور به انجام چنین فعالیت هایی هستید ؟ چگونه می توانید خود را از معاشرت ها و فعالیت هایی که مطابق میل قلبی تان نیست دور کنید ؟

نظرات (5)

  1. مسعود

تعبیر دقیق و عالی بود نسبت به خوابی که دیدم، ممنونم

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. میتی

من خواب دیدم بزور میخوان زنم بدهن ومن درخواب خیلی ناراحت بودم فکرکنم دلیلش ناراحت بودن ازوضع زندگی است که الان دارم

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. مریم

سلام. من خواب دیدم یکی از مردهای اقوام شوهرم که پارسال فوت شده و آدم مسن و معتبر و درستکاری بوده در خوابم زنده شده و من از دیدنش تعجب کردم و گفتم چطور شده؟ و اینکع ایشون آمدن پیش من و گفتن که تو دیگه از این به بعد صیغه ی منی. چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ شرعی من تورو حمایت میکنم. ولی من اصلا خوشحال نشدم و ناراحت بودم که کی منو به صیغه ی ایشون درآورده.
من خانمی متاهل هستم که البته باهمسرم مشکلاتی داریم و درحال جدایی هستیم ولی هنوز جدا نشدیم.
خواستم ببینم میشه این خوابو برام تعبیر کنید؟

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. من

سلام من خواب دیدم بزور میخان شوهرم بدن... و هیچ علاقه ای ندارم بهش

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. شیوا

سلام
من خواب دیدم خانواده ها به زور با وجود اینکه علاقه ایی بین من و پسر داییم نیس میخوان که ما ازدواج کنیم و در خواب هم من هم پسر داییم به شدت ناراحت بودیم زیرا که ایشون در واقعیت نامزد دارن و دوست نداشتن ازشون جدا بشن و من هم با ****ی دوست هستم که دوست ندارم ازشون جدا بشم
با وجود این ناراحتی و گریه هایی که در خواب میکردم با حرفهایی که اطرافیان میزدن و فقط از اون این یادم هست که این بهترین گزینس و میشه جمعش کرد به یادم هست داشتم رضایت میدادم و کم کم راضی میشدم
ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش یوگا - دنیای پر رمز و راز خواب

insert_link

local_library گلی که دوازده سال به خواب می‌رود!

insert_link

local_library ازدواج دانشجویی ... شعر طنز

insert_link

local_library love is - يك خواب شريكي خوشمزه