clear
event

طالع بيني نوين - خصوصيات عدد 12

برچسب ها style

description توضیحات

خصوصيات عدد (12)


دوازده در برگيرنده مشخصات (1) و (2) است كه حاصل آن همكاري خلاقه است. دوازده‎ها بعضاً ممكن است تمامي خصوصيات 1 و 2 را در بر داشته باشند. يا تركيبي از بخشي از اين خصوصيات دوگانه باشند.


دوازده‎ها عموماً انرژي زيادي دارند. آنان افرادي جدي و هوشمند هستند. اگر چه ممكن است گاه اعمال ساده لوحانه انجام دهند اما اين موجب تعادل در آنان خواهد شد.


دوازده‎ها اغلب نسبت به ديگران احساس تفاوت مي‎ كنند. گاه حساس – مشكوك و منزوي به نظر مي ‎رسند. اما عموماً افرادي متعادل و اجتماعي هستند.


دوازده‎ها استعدادهاي بالقوه خوبي دارند كه اغلب در همكاري با ديگران، تظاهر مي ‎كنند. اينان افرادي صادق – بي ريا و صميمي هستند. در عين حال گاه كله شق – منتقد و داراي زبان نيش‎دار هستند.


دوازده‎ها عموماً به دليل حساسيت زيد و احساس مسئوليت كردن، گرفتار مشكلات مي‎ شوند و در چنين مواقع حالتي تهاجمي پيدا مي ‎كنند و گاه دچار آلرژي مي‎شوند كه منبع آن، فشار دروني و انسداد انرژي است.


دوازده‎ها عموماً در زندگي براي آزادسازي انرژي بالقوه خود، نياز به همسر، شريك يا همكاري دلسوز و مهربان دارند. اين افراد بعضاً داراي افكاري رمانتيك بوده گاه نسبت به ديگران عميقاً احساس كشش مي‎ كنند. و گاهي يك باره ممكن است رابطه ‎شان را قطع نمايند. اين افراد به خصوص قبل از ازدواج، بهتر است از زنان و مردان متأهل، دوري كنند. يا كمتر با آنان معاشرت كنند.


دوازده‎ها وقتي به تعادل و اعتماد به نفس كافي برسند، افرادي فعال – با اراده – خوش فكر بوده و در زمينه ‎هاي مختلف از خود استعداد نشان مي دهند و اغلب در اموري كه ارادع كنند، موفق مي‎ شوند. آنان اغلب در امور اقتصادي موفق بوده و به خصوص در نيمه دوم عمر، از رفاه خوبي برخوردار مي‎ شوند.


دوازده‏ها عموماً داراي خلاقيت ذاتي هستند و به مقصود بهره ‎گيري از اين استعداد و ايجاد تغييرات مفيد، به اين جهان آمده ‎اند. اما بايستي مراقب باشد تا جاه ‎طلبي آنان، ماع ظهور استعدادشان نشود.


به طور كلي موفقيت يا عدم موفقيت دوازده‎ها بستگي به روش و روال زندگي آنها دارد. اين افراد در وجهه مثبت، افرادي صبور – دقيق – فعال – سازنده – سخاوتمند و موفق هستند. اما در وجهه منفي، افرادي خشك تند – جاه طلب – گاه مايوس – افراط گر – عجول – آسيب ‎پذير و... مي‎ باشند.


دوازده‎ه در بدترين شرايط و تحت فشارهاي روحي، سيستم ايمني خود را از دست مي دهند و اغلب دچار صدماتي در ناحيه زانو – قوزك پا و به طور كلي در نيمه اول بدن مي ‎شوند كه تمرينات ورزشي منظم، به خصوص بدن سازي، مي تواند تا حد زيادي به آنها كمك نمايد. همچنين تمرينات تنفسي و تمركزي در چنين مواقع اثر مثبتي خواهد داشت.


دوازده‎ها در بالاترين شرايط، افرادي قوي – وفادار – قابل اعتماد – ياري دهنده – عقل گرا – بلند همت و موفق خواهند بود. اينان اغلب از اين كه گره ‎اي را بگشايند يا مشكلي را حل كنند و يا در مسائل تازه، مهارتي را از خود نشان دهند، احساس آرامش مي‎ كنند. اين افراد در بسياري امور ممكن است نو آوري داشته باشند.


اگر چه دوازده‎ها گاه با مشكلاتي سخت در زندگي مواجه مي‎ شوند، اما با صبر و پشتكار آنها را پشت سر گذاشته و به وي هدفهاي خود پيش مي‎روند. به خصوص اگر از پشتوانه ديگران و منابع مالي برخوردار باشند، اعمال بزرگ و خيرخواهانه براي جامعه خواهند داشت.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت چهارم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت سوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت دوم

insert_link

local_library آموزش فال قهوه - قسمت اول