clear
event

چگونه با انتخاب صحیح لباس‌هایمان زیباتر شویم

برچسب ها style

description توضیحات

شما می‌توانید با انتخاب روش مناسب لباس پوشیدن، بدون اینکه وزن کم کنید و رژیم خاصی بگیرید، لاغرتر و متناسب‌تر به نظر برسید.
ما در اینجا به عنوان مثال 5 نفر را با سن و موقعیت‌های اجتماعی متفاوت انتخاب کرده‌ایم در ابتدا انتخاب‌های خودشان را بررسی می‌کنیم و اشتباه انها را در سبک لباس پوشیدنشان گوشزد می‌کنیم پس از آن انتخاب درست لباس را برای آنها را تشریح می‌کنیم.
به تصاویر زیر توجه کنید و ببینید یک نفر با انتخاب‌های متفاوت تا چه اندازه می‌تواند زیباتر و خوش‌اندامتر به نظر برسد.
 
تیرنی اسمیت: 28 ساله، مدیر
 

 

 


 
 
قبل: این مدل بلوز با طرح فولکوریک ساده، جذاب و زیبا است، اما فرم خاصی ندارد. این شلوار که کمی کوتاهتر از معمول است باعث شده است که تیرنی کوتاهتر و چاق‌تر دیده بشود، همینطور رنگ خیلی روشن لباس هم این تاثیر را افزایش داده است.
 
 

 

 

 

 
 
بعد: رنگهای روشن و کم‌‌‌حال معمولا افراد را چاق و درشت‌تر نشان می‌دهند، اما با انتخاب مناسب می‌توانید از رنگ روشن هم استفاده کنید. مثلا به این مدل بلوز و شلوار توجه کنید، این مدل استثنا است و کلیت این قانون را رد می‌کند. تیرنی می‌گوید:« اینطور نیست که فقط خانم‌های لاغر اندام بتوانند شلوار سفید بپوشند و شیک و جذاب باشند.»
این شلوار سفید که درز باریک راسته‌ای تا پایین پا دارد و پاچه آن به سمت پایین کمی گشاد می‌شود، در نیم‌تنه پایینی ایجاد تعادل می‌کند و اندام را مناسب‌تر نشان می‌دهد. بلوز تنگی که تزئینات و گلدوزی روی آن به شکل عمودی به روی زمینه تیره قرار گرفته است، تاثیر خوبی دارد و ترینی را بلندتر و باریکتر از آنچه هست، نشان می‌دهد؛ چون خطوط عمودی که روی لباس ایجاد شده است(درز راسته شلوار و تزئینات عمودی بلوز) او را بلند و لاغرتر نشان می‌دهد.
 

 
سوزان کلر: 54 ساله، مشاور گردشگری و معلم
 
 
 

 


 
 
قبل: سوزان می‌گوید:«من عاشق موهای نقره‌ایم هستم. موهای من از 16 سالگی به این رنگ درآمده است، درست مثل مادرم.» اما این پیراهن قرمز رنگ تاثیر شگفت‌آور موی خاکستری او را کم کرده است و قد خیلی کوتاه پیراهن هم برای قد بلند او که حدود 1822 سانتی متر است، اصلا مناسب نیست.
 
 
 
 
 
 
 
 
بعد: سوزان با پوشیدن این پیراهن پشمی سبک چسبان و تنگ احساس فوق‌العاده‌ای دارد. این پیراهن آستری استرچ و خطی زیر سینه دارد و به شکلی روی بدن قرار می‌گیرد که نیازی به لباس زیر هم ندارد. این پیراهن که کاملا اندازه و چسب تن است، تا روی زانو است و درزی زیر سینه دارد، سوزان را لاغرتر و شکیل‌تر نشان می‌دهد.
 
 
 
دونا رابینسون: 41 ساله، مشاور امور ازدواج
 

 

 


 
 
قبل: دامنی که کمر پایین و افتاده و شلی دارد، با وجود داشتن هرنوع چین، درز و شکافی باز هم باعث نمی‌شود که اندام دونا لاغرتر به نظر برسد. این مدل دامن فقط باعث می‌شود که به شکم او بیشتر توجه ‌شود.
 
 
 
 
 
بعد: با همان اندام و همان شکم، دونا حالا با پوشیدن یک دامن مدلpencil skirts (دامنی تا روی زانو که از ران تا پایین دامن تنگ و چسب است) که به رنگ مشکی است، بسیار لاغر و باریکتر به نظر می‌رسد. دونا می‌گوید:« من واقعا فرم این دامن را که به برجستگی‌های مناسب اندامم تاکید می‌کند و پاهایم را نشان می دهد، خیلی دوست دارم.»
بلوز سفید رنگ که به بالاتنه بخش روشنی را اضافه کرده است، باعث شده است تا توجه را از قسمت پایین‌‌تنه و شکم منحرف ‌کند و اندام دونا متناسب‌تر به نظر برسد.
 
  
 
 
 
 
جینجر مانسینی: 49 ساله، دبیر انگلیسی دبیرستان
 

 

 

 
 
قبل: جینجر می‌گوید:« من فقط سه چهار کیلو اضافه وزن دارم، اما این چاقی درست در قسمت شکم و ران من قرار گرفته است.» این اضافه وزن او را از هر مد لباسی متنفر کرده بود. شلوار خاکی روشن، تنگ و کوتاه و پیراهن چین‌دار و طرح دار مدل مناسبی برای او نیست و به او کمکی نمی‌کند.
 
 
 
 
 

بعد: رنگ تیره اغلب اوقات باعث می‌شود که فرد لاغرتر دیده بشود. در مدل بالا، شلوار پاچه گشاد آبی تیره و دور یقه تیره رنگ تاپی که مانسینی پوشیده است، قسمت روشن لباس در بخش میانی اندام(به عنوان مثال قسمت شکم) را دربرگرفته است و تاثیر آن را از بین برده است و شکم را کوچکتر نشان می‌دهد.
جینجر هم با پوشیدن این مدل اجازه داده است تا علاوه بر کوچک شدن شکمش، کمر و ران‌هایش هم کوچکتر به نظر برسد.


ربکا کلین: 38 ساله، نویسنده

 

 


 
 
قبل: این تصویر مربوط به زمانی است که دوماه از تولد دومین فرزند ربکا می‌گذرد، بنابراین او هنوز هم کمی افزایش وزن در ناحیه شکم دارد. این پیراهن کوتاه با راه‌های سیاه و سفید افقی به پوشاندن شکم او هیچ کمکی نمی‌کند.
 
 

 

 

.
 
 
 
بعد: نوارهای مشکی پهن روی این پیراهن بلند باعث شده است که کمر ربکا باریکتر به نظر برسد و با ایجاد خطی یکنواخت از بالا تا نوک پا، او را لاغرتر و باریکتر نشان می دهد. قسمت یقه که به دو بخش جداگانه تقسیم شده است و شکافی در قسمت سینه ایجاد کرده است، حالت زنانه زیبایی به لباس بخشیده است و سینه‌ها را خوش فرم‌تر نشان می‌دهد
 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش یوگا - درمان با طب فشاری

insert_link

local_library هیپتونیزم چیست و چگونه رخ می دهد!؟

insert_link

local_library چگونه از شر "آما"های بدنتان رها شوید

insert_link

local_library کیک فنجانی با پنیر