clear
event

تعبیر خواب آب

برچسب ها style

description توضیحات

ديدن آب زلال در خواب ، علامت آن است كه با شادماني به سعادت و خوشبختي دست خواهيد يافت.

2ـ ديدن آب گل آلود در خواب ، علامت آن است كه لذت بردن از زندگي جاي خود را به نوميد شدن از زندگي خواهد داد .

3ـ اگر خواب ببينيد آب ، خانه شما را فرا گرفته است ، علامت آن است كه براي مسلط نشدن شر مبارزه خواهيد.

4ـ اگر خواب ببينيد سطح آب كه گرد خانه شما را فرا گرفته پايين مي آيد علامت آن است كه دست به كارهايي مخاطره آميز زد.

5ـ اگر خواب ببينيد با ظرفي آب را از درون قايق خالي مي كنيد ، علامت آن است كه به بيماري دچار خواهيد شد و وظايفي سنگين بر دوش خواهيد گرفت.

6ـ اگر خواب ببينيد در آبي گل آلود افتاده ايد ، نشانة آن است كه از نتايج اشتباهات خود رنج خواهيد برد.

7ـ نوشيدن آب گل آلود در خواب ، نشانة ابتلا به بيماري است.

8ـ نوشيدن آب زلال در خواب ، نشانه آن است كه به آرزوهاي خود دست خواهيد يافت.

9ـ اگر خواب ببينيد با ديگري مشغول آب بازي هستيد ، نشانه آن است كه ناگاه به مسايل عاشقانه علاقمند خواهيد شد.

10ـ اگر خواب ببينيد كسي آب بر سر شما مي پاشد ، نشانة آن است كه به معشوق خود خواهيد رسيد.

11ـ ديدن قايقي سفيد بر آبهاي آبي در خواب نشانه ابتلا به نوميدي و اندوه است.

 

 

نوشيدن آب زلال در خواب ، نشانه آن است كه به آرزوهاي خود دست خواهيد يافت.

معبر سوتک

آب به عنوان بستر اولیه ی حیات بر روی زمین شناخته شده است .

آب همان طور که در سطح زمین به وفور یافت میشود ، به صورت های متفاوتی، در رویای مردم تمام ملت ها وجود دارد.
آب با توجه به اشکال مختلفی که به خود میگیرد ، تعابیر متفاوتی پیدا میکند. عنصر آب در رویا، نماینده ی طیف وسیعی از احساسات عمیق انسان است که با توجه به شرایط فرد ، به اشکال گوناگون خودنمایی میکند.
دیدن آب با فیزیک های متنوع (جامد، مایع ، گاز) یا اشکالی که در طبیعت به خود میگیرد (باران ، برف ، تگرگ...) هر یک نماینده ی حالات خاص روحی و روانی انسان است .


آب در ادیان مختلف، به سبب حیات بخشی ، مقدس شمرده شده و در انجام آیین معنوی، کاربردی تقدس بخش پیدا میکند. هم از جهت حیات بخشی و هم از جهتی که به عنوان نماد پالایش و طهارت شناخته شده است .

به همین جهت دیدن آب در حالات منفی ؛ مانند گل آلود یا راکد و کثیف، نشان دهنده ی ناخالصی و ایراد های فاحش در درون انسان است .


دیدن چشمه ی جوشان اشاره به بخش متجلی و طراوت بخش روح فرد دارد که میتواند خود و دیگران را از این استعداد و توانایی بهره مند سازد .


چشمه ی جوشان نوعی از الگو و سبک زندگی را بیان میکند . یعنی تلاش کنید مانند آن آب جاری و جوشان، زندگی بخش و با نشاط باشید .


بدون ترس، تن به آب زدن و جست و خیز کردن در آّن، نشان دهنده ی روحی بی غل و غش است .


خواب "شست و شو با آب"، در حالت عادی، راه حلی برای زدودن افکار منفی و ناملایمات است اما در حالات افراطی نشان دهنده ی گرفتاریه فرد در وسواس های فکری گوناگون است .


آب در حالات وسیع مانند دریا ، بخش های عمده و کلی تر زندگی انسان را در بر میگیرد و میتواند بازگو کننده ی وضعیت او در جامعه باشد .


آب راکد در ابعاد وسیع مانند برکه یا دریاچه ، اشاره به بخشی از زندگی دارد که دچار رکود و کسالت شده است .

در مواجهه با این رویا ، فرد باید عوامل انگیزه بخش و جنبه های امیدوار کننده ی زندگی را پیدا کرده و اشتیاق خود را برای کسب تجارب جدید نشان دهد .

نظرات (24)

 1. روح الله

نزدیک صبح خواب دیدم که بادوستم درکنار یک نهر بزرگ آب که آب آن تقریبا راکد بود مشغول چیدن سنجد برای دایی من بودیم که ناگهان دیدم آب باسرعت وشدت بیشتری روانه شده است من دوستم راصدا زدم که از آب برویم بیرون باعجله ازآب خارج شدیم ولی آب جورابهای مرا باخود برد ومن نوانستم آنها رااز آب بگیرم.

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ضاد    روح الله

سنجد با طبیعتی گرم و خشک ، گس، ترش و آب راکد نمادی از سکون و پذیرندگی در مسیر رسیدن به اهدافه . آب معمولا نمادی رایج در رویاهاست که با توجه به شکل و ویژگی های مختلفی که به خودش میگیره ، تعابیر مختلفی هم داره . در رویای شما ، اینطور به نظر میاد که درگیر نوعی احساس پذیرندگی و افعال در روابط اجتماعیتون شدین . این موضوع باعث از دست دادن موقعیت های جدید میشه .

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. امیر

سلام خواب دیدم آب فاضلاب ازلوله ها آمد داخل خانه تعبیرش چیست

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ضاد    امیر

خانه نماد آرامش و محدوده ی امن فرده و لوله های فاضلاب نمادی از مجرا های دفع نابهنجاری ها و ناراحتی های فکری محسوب میشه . اینطور به نظر میاد که نداشتن تعامل مناسب یا همفکری برای رفع مشکلات میتونه به مرور سوتفاهماتی رو به وجود بیاره که آرامش اشخاص رو مختل کنه . خواب از شما میخواد که قبل از تبدیل شدن کدورت ها ، نگرانی ها یا مشکلات به اتفاقات و ناراحتی های بزرگتر جلوی اون ها رو بگیرید .

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. حوض آب

سلام خواب دیدم که توی حوض خونمون که توش آب بود پر از ماهی های قرمز بود.

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ضاد    حوض آب

ماهی فرصت ها و موقعیت های جدید و رنگ قرمز نماد شور و حرارت و احساسات در میان این فرصت هاست . حوض محدوده ی آرامش و احساسات فرد محسوب میشه . خواب از شما میخواد که فرصت های خوبی که در اطرافتون وجود داره یا در حال شکل گیریه رو قدر بدونید و ازشون استفاده کنید . از طرفی ماهی ها توانایی های درونی شما برای پیشرفت و رسیدن به خواسته هاتون رو نشون میده .

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. فواره آب

دیدن آب برداشتن از آب فواره (زلال) بر روی قبر مرده چه تعبیری دارد

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ظرف آب

خواب دیدن -غذا خوردن دو نفر در یک ظرف چه تعبیری دارد

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ظرف آب

خواب دیدم که برسوار قایقی هستم وبایه بطری مقداری از ان اب رودخانه بر میدارم بعد میبینم اب داخل بطری گل الود است و بطری رادر رودخانه خالی میکنم ومیگویم رسیدیم پرش میکنیم بطری را....

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. خواب نهراب

خواب ديدم در نهر اب زلال ورواني چادر وانگشتر طلاي من افتاده واب انرا ميبرد به دنبالش ميدوم ولي پيدا نميكنم

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. لیلا    خواب نهراب

من مجردم... چند سال پیش یه قضیه ازدواج برام پیش اومد.... یه شب خواب دیدم انگشترم از انگشتم درومد افتاد تو آب حوض هرچی گشتم پیداش نکردم...... چند وقت بعدش قضیه ازدواجم به هم خورد....انشالا برای شما هرچی خیره پیش بیاد

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ضاد    خواب نهراب

چادر پوششی در تعاملات اجتماعیه و انگشتر نماد داشته هاست . خواب میتونه درباره ی وسواس شما در چگونه به نظر رسیدن و برقراری ارتباط با اطرافیان باشه . گم شدن همیشه احساس فقدانه . وقتی در رویا با نماد گم شدن رو به رو میشید باید ریشه استرس و دلیل احساس فقدان رو پیدا کنید .

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. وضو در چشمه ابگرم

سلام: من مردی 40 ساله هستم.بعد از خواندن نماز صبح در رمضان خوابیدم.
خواب دیدم که: در کنار یک چشمه ابگرم که اب از زمین خارج میشدوحرارتش ملایم بود من امده ام و اب کم کم می امد من هم ابتدا دست وپایم را شستم وسپس شروع کردم به وضو گرفتن و دستم را تا بازو با اب گرم چشمه خوب شستم و وضو گرفتم .
بعد دیدم که رنگ اب کمی کدر شد و در داخل اب خرده های غذا و نان بود بعد یکدفعه اب چشمه تمیز و زیاد شدوبخارها از ان خارج شد.در این حال از خواب پریدم و صدقه دادم.
لطفا ان را برایم تعبیر کنید.

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. تعبیر خواب اب

من خواب دیدم که در یک وان پر از اب زلال نشسته بودم لطفا تعبیرش را بگوید

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ضاد    تعبیر خواب اب

روبه رو شدن با سمبل وان و حمام در واقع محیطی برای شست و شوی افکار زائد و منزجر کننده است . در عین حال ، وان محدوده ای امن و تسکین بخشه. آیا بهتر نیست که درباره ی تنش ها و ناملایمات، به محیطی امن و آرامش بخش، مثل وانی که در رویا دیدید مراجعه کنید؟ وان میتونه در واقعیت ، محیطی خصوصی مثل دفتر یادداشت یا خاطرات روزانه، پلی لیستی از آهنگای آرامش بخش یا هر محیطی که در نهایت باعث ریکاوری و آرامش روانی شماست باشه. جایی که همه چیز به زلالی آب درون وان باشه.

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. تعبیر خواب اب 1

من نزديك به صبح خواب ديدم كه در يك حوض آب بازي با چند شخص ديگر نحست تنها آب بازي ميكنيم بعدأ با توپ داخل حوض ساعت تيري ميكنيم و ديگر اينكه چندين مرتبه خود به حوض به سرعت بروي سر پزتاپ ميكنم لطفا تعبيرش را بگويد

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ضاد    تعبیر خواب اب 1

حوض و آب نمادی از احساسات سیال هستن ؛و رفتارهای بازیگوشانه ، نشانه ای از عدم شناخت نسبت به این احساساته. افراد دیگه ای که در خواب هستن، نماد دیگرانی هستن که در دنیای واقعی، در اطراف ما در رفت و آمدن. خواب از شما میخواد که در رابطه با کنش های اجتماعی ، مسئولانه تر عمل کنید. حوض ، محدوده ی بسته و در واقع ماکتی امن از اشکال دیگه ی آب مثل رودخانه و دریاست و در مقابل رفتار های غیر مسئولانه ، از شما میخواد که نسبت به نقش خودتون و احساساتتون ، بازنگری انجام بدین.

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. تعبیرکردن خواب

نزدیک صبح خواب دیدم کناررودخانه بزرگی ک پرازاب وماهی های کوچک هست با بچهای عمه ام ک هم سنیم نشسته ایم ناگهان بین ماهی هاماهی بزرگی گرفتیم تعبیرش چیست

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ضاد    تعبیرکردن خواب

خواب میتونه درباره ی همدلی و همیاری و به دست آوردن موقعیت های جدید در نتیجه ی این تعاملات باشه. ماهی فرصت های ارزشمندی هستن که در مسیر تجارب به دست میان . بزرگ بودن نشونه ی قابل توجه و ارزشمند بودن این موقعیت هاست. رودخانه ی بزرگ به موازات جمع شما و پسر عمه ها ، مجموعه ای از تعاملات و جامعه ای هستن که باهاشون در ارتباط هستید . وقتی شما ماهی بزرگ رو صید میکنید ، خواب نشون میده که پتانسیل به دست آوردن این موقعیت خوب رو دارید .

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 

خواب دیدم پیش از نماز صبح بادوستم از یک رود خانه رد میشم آب گل آلود است این برآیم تعبیر کنید

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 

خواب درباره ی تجدید نظر در روابط اجتماعی شماست . مسیر رودخانه به موازات سمبل دوست ، محدوده ای از روابط گذرا و خارج از محیط خانواده رو نشون میده . گل آلود بودن دلیلی بر مبهم و کدر بودن ، دچار اختلال یا تنش بودن بخشی از این روابطه . از خودتون بپرسید : چه چیزی ممکنه منو نسبت به روابط دوستانه ام بدبین کرده باشه ؟ چه مشکلی به وجود اومده باشه یا ممکنه در نتیجه ی رفتارم پیش بیاد که باعث بشه روابط دوستانه ام مختل بشه ؟

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. تعبیر خواب آب

سلام خواب دیدم که خانه ای دارم در کنار دریا که یه دفعه زیر خانه خالی شد وخانه در اب فرو رفت ولی اونقدر اب زلال بود که خانه را در کف اب میدیدم لطفا تعبیرشو برام بگین

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. ضاد    تعبیر خواب آب

دریا گستره ی تجارب و خانه نمادی از آرامشه. با چالش سکون و آرامش در مقابل ریسک و ****ب تجارب رو به رویید . صحنه ی اخر خواب این سوال رو مطرح میکنه که آیا میتونید در کنار آرامش و ایده آلی که برای زندگی و روزمره تون مد نظر دارید، به ****ب تجارب و دنبال کردن علایقتون بپردازید ؟ آب رو زلال میبینید و دید دانای کل نسبت به محیط خانه دارید. خواب بیان میکنه که پتانسیل برقراری تعادل بین تجارب جدید(دریا) و خانه(نمادی از محدوده ی امن/آرامش) رو دارید.

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
 1. زهرا

سلام من خواب دیدم توی یک خیابون چندتا فواره های کوچیکه که زیر فواره ها درختای کوتاه هلو بود من هلو هارو چیدم هلوهای خیلی درشتی بود هرکدوم توی دست جا نمیشد درشت رسیده و صورتی چندین تا چیدم بردم برای پدرم تعبییرش چیه؟ مرسی

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش یوگا - دنیای پر رمز و راز خواب

insert_link

local_library گلی که دوازده سال به خواب می‌رود!

insert_link

local_library آب و هیدرولوژی

insert_link

local_library love is - يك خواب شريكي خوشمزه