clear
event

کسانی که ساق پای کلفت دارند چه کفشی بپوشند؟

برچسب ها style

description توضیحات

کفش‌ها در چاق یا لاغر نشان دادن ساق پا بسیار مهم هستند. اگر شما ساق پای کلفتی داشته باشید با انتخاب نادرست کفش ساق پایتان را خپله و کوتاهتر نشان خواهید داد. ما در اینجا برای شما توضیح خواهیم داد که اگر ساق پای کلفت دارید چگونه کفش مناسب انتخاب کنید. کفش‌ها را به دو دسته بدون پاشنه مسطح و پاشنه‌دار تقسیم کرده‌ایم:
 

کفش‌های بدون پاشنه نامناسب:

  • برای کسانی که ساق پای کلفتی دارند، کفش‌های مسطح که قسمت پنجه‌های آن تیز و باریک است اصلا مناسب نیست و ساق پا با این نوع کفش‌ها چاق‌تر دیده می‌شود.

 

 

  • کفش‌هایی که بندهای نازک و بندهای چندتایی در قسمت ساق پا دارد نیز برای ساق‌های چاق نامناسب است و گاهی تصور می‌شود ساق پا آنقدر در فشار است که بندها می‌خواهند پاره شوند یا اینکه ساق پا در بین بند‌ها خفه می‌شود.
 
کفش‌های بدون پاشنه مناسب:

 

  • کفش‌های محکم با پنجه‌های معمولی مسطح برای کسانی که ساق پای کلفت دارند بسیار مناسب است و ساق پا را مناسب‌تر نشان می‌دهد.

 

  • کفش‌های ساده و صندل‌های مسطح و صندل‌هایی با کف چوبی یک تکه برای کسانی که ساق پای کلفت دارند بهترین انتخاب است.

 

 
کفش‌های پاشنه‌دار نامناسب:
 
  • کفش‌هایی که قسمت پشت بلند دارند و نازک‌ترین قسمت ساق پا را می‌پوشانند، ساق پا را یکسره و چاق نشان می‌دهند. این نوع کفش‌ها برای کسانی که ساق پای کلفت دارند مناسب نیست.

 

 

  • کفش‌های بدون پشت یا با بندی که دور ساق پا بسته می‌شود با پاشنه های کوتاه قوس دار نیز برای کسانی که ساق پای کلفت دارند مناسب نیست و اینطور به نظر می‌رسد که پایی بزرگ در کفش کوچکی به زور جا داده شده است.
 
کفش‌های پاشنه‌دار مناسب:

 

  • در مورد کفش‌های پاشنه بلند اگر نوعی را انتخاب کنید که پاشنه‌های مستقیم و راست دارد این نوع کفش‌ها ساق پا را باریک‌تر نشان می‌دهند.

 

  • صندل و کفش‌هایی با لژ‌های بزرگ و بلند، با ساق پاهای کلفت هماهنگ هستند و جزء بهترین انتخاب‌ها برای افرادی با ساق پای بزرگ است.

 

  • کفش‌های بند دار در قسمت ساق پا نیز اگر از نوع پاشنه بلند انتخاب شود برای ساق‌های کلفت مناسب‌است.
 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library پای گوشت

insert_link

local_library بخارهايي که پوست را جوان‌مي‌کند

insert_link

local_library هنگام رژ زدن، رژي را انتخاب کنيد که ...

insert_link

local_library خانم هایی که چشمان درشت دارند