clear
library_books
تعبیر خواب - حرف م
event

تعبیر خواب میوه فروشی

برچسب ها style

description توضیحات

ديدن ميوه فروشي در خواب ، علامت آن است كه براي جبران زيان سخت كار مي كنيد ، و دست به معاملات ناموفقي مي زنيد .

تعبیر ,زردآلو انار ,انجیر ,گیلاس ,آناناس ,آلو ,سیب ,میوه, باغ میوه  ,میوه ها را نیز ببینید. 

نظرات (6)

  1. مینا

خواب دیدم رفتم سوپری که بیشتر اوقات از اونجا خرید می کنم . صاحب مغازه یه مرده که بعضی وقتا که کاری براش پیش میاد خانومش جای اون میاد تو مغازه . من تو خواب داشتم از خانومش خرید می کردم . خریدامو که انجام دادم بهم گفت ما واسه مشتری هایی که زیاد از ما خرید میکنن تخفیف در نظر گرفتیم . اینو که گفت خوشحال شدم چون باید اون تخفیف شامل منم می شد . ولی همین طور که کیسه های خریدو دستم می داد با دلخوری گفت ولی تو همراه خوبی نبودی . و این جمله رو چن بار تکرار کرد . من هم جا خورده بودم هم ناراحت شده بودم . تو ذهنم تصویر خریدایی که قبلا ازشون کرده بودم رد شد . همیشه خوب از اونا خرید میکردم و هیچ وقت نسیه نمی گرفتم . نمی فهمیدم توقعی که از من داشت چی بود و چطور باید با اونا همراهی می کردم .

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. ضاد    مینا

مغازه سمبل منابعی هستن که نیاز های فکری فرد رو تامین میکنن . فروشنده واسطه ایه که برای رسیدن به این منابع وجود داره . زن نماد بعد حمایت گره ، از طرفی میتونه نماد بعدی از شخصیت که گرفتار احساسات هست ، باشه . شما در رویا میدونید که مشتری قدیمی و خوش حسابی هستید . رویا چیز واضحی رو بازگو میکنه . فرد یا نیرویی ،منصفانه عمل نمیکنه و صداقت کافی رو نداره . با این که شما مشتری خوبش بودید . با این حال قضاوت ذهنی شما نشون میده که فردی هستید که احتمالا خودتون رو درگیر این مساله و گره فکری میکنید که میتونه اعتماد به نفس شما رو پایین بیاره و نگرانیه شما در مورد عملکردتون (که درواقعیت مشکلی نداره) تشدید کنه .
اون زن فروشنده نماد بخشی از افکار شماست که به نگاه و قضاوت و وعده های دیگران وابسته است . به طور کلی خواب از شما میخواد که اعتماد به نفس داشته باشید و زمانی که میدونید عملکردتون درست بوده از حقتون دفاع کنید و نذارید دیگران به خاطر سکوت ، شما رو از حقتون محروم کنن.

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. تعبیر خواب (آرشیو)

من خواب دیدم در یک حیاط بزرگ از درخت با پدرم 2عدد نارنگی چیدیم تعبیرش چیست؟

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. تعبیر خواب (آرشیو)

با سلام مندر هنگام صبح خواب دیدم یک عدد مار سیاه کوچک در حدود 1 متر را که قصد داشتم آن را بکشم ولی از دستم فرار کرد سپس در ادامه خوابم در خانه خواب بودم که یک آن چشمانم را باز کردم و یک مار قهوهای با چشمانی درشت و سفید را دیدم که بالای سرم بود وبه من خیره شده بود که از خواب پریدم لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. تعبیر خواب (آرشیو)

من در خواب دیدم که به اندازه یه تبه کوچک نارنگی دارم تعبیرش چیست :-?:

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
  1. تعبیر خواب (آرشیو)

خواب دیدم نامزدم یه کیسه پول آورده بودتادرکف اتاق من دفن کنه.برای اینکارقالی زمین روپاره کرده بودوخانواده ام هم جلوی این کارش رونگرفته بودند. من که رسیدم دیدم که زیراون قالی پاره یه قالی سالم هست وکمک کردم که برای پنهان کردن پولش توی زمین وسایل رو بذاره کناروقالی دوم روپاره نکنه.به نظرشماتعبیرش چیه؟

  پیوست ها
اجازه مشاهده پیوست را ندارید
 
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

insert_link

local_library آموزش یوگا - دنیای پر رمز و راز خواب

insert_link

local_library میوه های قاب شده

insert_link

local_library گل آرائی با طعم میوه

insert_link

local_library درختان میوه